Mijn hoofdcamera is een iPhone X en mijn back-up is een Huawei P30 – Pro. Waarom niet omgekeerd? Wel, omdat ik de X al een tijdje heb en er super materiaal heb voor kunnen kopen. De P30 is misschien een betere camera en zou in de toekomst misschien wel eens de hoofdcamera kunnen worden. Ik vertrek binnenkort voor twee weken naar IJsland om al mijn materiaal intensief te testen. Er volgt zeker een uitgebreid en gedetailleerd verslag.
iPhone X en Huawei P30 – Pro
Het materiaal voor mijn X is het volgende van de firma “Moment” https://www.shopmoment.com/
En dan is er nog de tas waarin “al” dit materiaal past. Puur uit nieuwsgierigheid heb ik alles eens op een weegschaal gelegd … 1.870 gram + 177 gram = 2.047 gram.
Dus, indien ik twee telefoons, alle lenzen, twee opladers en twee statieven meeneem en de tas dan kom ik aan een maximum gewicht van drie kilo!